за нас

FuXinCheng Алатки копродукции, Ltd е професионална снабдувач за сите видови на алати за сечење. Компанијата е лоцирана во Xixiashu индустриски парк, Changzhou, Jiangsu провинција, Кина. Тоа е 4 километри далеку од аеродромот Changzhou, 3 км од Шангај-Нанџинг автострада, Changzhou Yangtze реката порта 1,5 километри, Changzhou железничка станица 36 километри, земјиштето и воздушниот сообраќај е многу удобна.
Фабриката произведува главно вежба, мелење машина, засилувач, здодевни машина и други високи прецизност стандард и не стандардна алатка за сечење. Производство на нашата фабрика е, што се применува на обработката на легиран челик, нерѓосувачки челик, леано челик, обоени метали и други алуминиумски легури. Нашата фабрика има неколку увезени ЦПУ мелење машини, како што се 5-секира ЦПУ мелење машина, ANCA мелница, Валтер од Германија и така натаму. Строги стандарди за инспекција за да се обезбеди секоја машина е прегледано од страна Zoller Мерење и инспекција машина.
Ние ќе обезбеди најдобар квалитет на услуги, задоволителни цени, и веќе го направиле добра репутација за клиенти од целиот свет за нашите добри квалитетни производи, топло добредојде на клиенти од целиот свет.


WhatsApp Online Chat !