Пакување & Испорака Детали за

Пакети
(1) Тој пластични цевки пакет едно парче, 10 парчиња по група.
(2) хартија употреба на воздух балон за да се градат на пластични хартија.
(3) Бела делови за заштита на флејта на секачи.
(4) Ласерски бренд и demensions на телото на секачи, печатење етикети.
(5) Стави стоки спакувани со воздушен балон хартија во картонска кутија.
(6) Други пакување ќе бидат прифатени во зависност од вашите потреби.
Испорака Детали за
5-20 дена по добивањето на депозит. (Ако производот во парк ќе испрати одеднаш)
Исплата начини  
T / T, Western Union, PayPal, Зачувам ( Избери удобен вашиот пат )
Испорака начини
ДХЛ, УПС, FedEx, ТНТ, EMS , на пристаништето е Шангај, Ningbo, Шенжен, итн
                        


WhatsApp Online Chat !