• banner1
 • banner02
 • banner03

produkti ynë

Të gjitha llojet e hapëse karabit mulliri të cilat mund të plotësojnë kërkesat e shumë industri.
roughing fund mulli për çelik

roughing fund mulli për çelik

Kjo rougher qëllim të përgjithshëm është projektuar për hi ...
Mëso më shumë
mulli fund Mirco

mulli fund Mirco

Posaçërisht për prerje të lartë ngurtësinë, ajo mund të dir ...
Mëso më shumë
Fundi mulli për të punuar me dru

Fundi mulli për të punuar me dru

Wood mulliri prestar punës është një mjet rrotullues wi ...
Mëso më shumë
Këndi mulli fund rrezja

Këndi mulli fund rrezja

Designed for general purposes to carbon steels,...
Mëso më shumë
karabit mulli fund 4flutes HRC55

karabit mulli fund 4flutes HRC55

Designed për qëllime të përgjithshme për Çelikë karbonit ...
Mëso më shumë
top fund hundë mulli HRC55

top fund hundë mulli HRC55

Designed për qëllime të përgjithshme për Çelikë karbonit ...
Mëso më shumë
mulli fund alumini

mulli fund alumini

Applied for aluminum and aluminum alloys. Desig...
Mëso më shumë

Rreth prerjes mjete

Një ndërmarrje gjithëpërfshirëse specializuar në prodhimin e mjeteve karabit prerjes dhe produkteve të përafërta
 • shërbim

  shërbim

 • kategori

  kategori

 • KPK

  KPK

 • informacion

  informacion

pse na zgjodhet ne

Kapitali i fortë dhe hulumtim dhe zhvillim të aftësive dhe të pajisur me një sistem të plotë dhe shkencor të menaxhimit të cilësisë

FuXinCheng Tools Co Ltd, është një furnizues profesional për të gjitha llojet e mjeteve të prerjes. Kompania është e vendosur në Xixiashu Parkut Industrial, Changzhou, Jiangsu Province, China. Kjo është 4 km larg nga aeroporti Changzhou, 3 km nga Shanghai-Nanjing autostradë, Changzhou Yangtze River port 1.5 kilometra, Changzhou stacionin hekurudhor 36 kilometra, të tokës dhe të trafikut ajror është shumë i përshtatshëm.

Lexo më shumë

Kompania New

Keep up me informacionet e fundit në lidhje me industrinë e prerjes mjet.

Walter – steel parts dandruff proce...

21/06/18
Walter Inc launched a special processing steel material of new powder metallurgy high speed steel extrusion Taps TC430 Supreme (Zhi Qiang): with or without lubrication groove, the axial or radial cooling, or without i...më shumë ....

Promoting the transformation and upgradin...

14/06/18
We will optimize the industrial structure, speed up the transformation of new and old energy, accelerate the restructuring of the industry, eliminate backward enterprises and eliminate excess capacity.” Guangxi ...më shumë ....

Australia’s largest machine tool co...

06/06/18
On the morning of 18, the opening ceremony of the new headquarters of the Australia ANCA Group Asia Pacific headquarters was held at the International Intelligent Manufacturing Service Industrial Park of the Shanghai ...më shumë ....

What factors can cause workpiece deformat...

30/05/18
The problem of workpiece deformation in machining is a difficult problem to solve. First, we must analyze the causes of the deformation and then take measures to deal with it. 01 the material and structure of the work...më shumë ....

The focus of the international mold manuf...

02/05/18
International mold is being aimed at the Chinese market, and gradually closer to China. Our Chinese mold should rely on this good development environment and strive to strengthen it. Throughout the world, the mold man...më shumë ....
WhatsApp Online Chat !