Rreth nesh

FuXinCheng Tools Co Ltd, është një furnizues profesional për të gjitha llojet e mjeteve të prerjes. Kompania është e vendosur në Xixiashu Parkut Industrial, Changzhou, Jiangsu Province, China. Kjo është 4 km larg nga aeroporti Changzhou, 3 km nga Shanghai-Nanjing autostradë, Changzhou Yangtze River port 1.5 kilometra, Changzhou stacionin hekurudhor 36 kilometra, të tokës dhe të trafikut ajror është shumë i përshtatshëm.
Fabrika kryesisht prodhon stërvitje, prestar mulliri, shtrydhëse, prestar mërzitshëm dhe standarde të tjera saktësi të lartë dhe jo mjet prerjes standarde. Prodhimi i fabrikës tonë, të zbatueshme për përpunimin e çeliku, çeliku inox, çeliku të hedhura, metaleve me ngjyra dhe të tjera Aluminum Alloy. Fabrika jonë ka disa importuar makina bluarje CNC, të tilla si 5-ax CNC bluarje makine, Anca mulli, Walter nga Gjermania dhe kështu me radhë. Standardet e rreptë inspektimi për të siguruar çdo prestar është inspektuar nga Zoller Matja dhe inspektimin Machine.
Ne do të sigurojë të mirë të cilësisë të shërbimit, çmimet e kënaqshme, dhe kanë bërë tashmë reputacion të mirë për klientët në mbarë botën për produktet tona me cilësi të mirë, ngrohtësisht i mirëpritur nga konsumatorët e gjithë bota.


WhatsApp Online Chat !