top fund hundë mulli HRC55

Përshkrim i shkurtër:


 • ● Place of Origin: Jiangsu, China (Mainland): ● Material: Carbide
 • ● Diameter: 1-20mm: ● Flute Number: 2/3/4 and comsized
 • ● Overall Length: 50-150mm: ● OEM: Available
 • ● Surface: Ticn/Tin/Tiain/Uncoated: ● Size: Customers Requirements
 • ● Application: CNC Process: ● Controlling Mode: CNC Tooling System
 • ● Processing Type: Metal Cutting Tools: ● Usage: General High Speed Cutting
 • ● Suitable for: Carbon Steel: ● Port: Shanghai
 • ● Payment Terms: : Western Union, Paypal, D/A, D/P, T/T
 • ● Delivery Time: : 7-10 Working Days
 • ● Packing: Carton: ● Express: Fedex,DHL,EMS
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Designed për qëllime të përgjithshme në Çelikë karbonit, Çelikë mjet, Çelikë aliazh dhe Çelikë çelik.

  Të përshtatshme për të përpunimit me shpejtësi të lartë në kushte të lagësht apo të thatë.

  Designed për mulliri e lojëra elektronike rrezja fund, fileto dhe konturet e veçanta.

  Aplikimi në machining shpejtësi të lartë, kushte të lagësht dhe të thatë prerjes.

  IMG_4443

  IMG_4445IMG_4280company profileapplicationFAQpayment&service


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !