karabit mulli fund 4flutes HRC55

Përshkrim i shkurtër:


 • ● Place of Origin: Jiangsu, China (Mainland): ● Material: Carbide
 • ● Diameter: 1-20mm: ● Flute Number: 2/3/4 and comsized
 • ● Overall Length: 50-150mm: ● OEM: Available
 • ● Surface: Ticn/Tin/Tiain/Uncoated: ● Size: Customers Requirements
 • ● Application: CNC Process: ● Controlling Mode: CNC Tooling System
 • ● Processing Type: Metal Cutting Tools: ● Usage: General High Speed Cutting
 • ● Suitable for: Carbon Steel: ● Port: Shanghai
 • ● Payment Terms: : Western Union, Paypal, D/A, D/P, T/T
 • ● Delivery Time: : 7-10 Working Days
 • ● Packing: Carton: ● Express: Fedex,DHL,EMS
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Designed për qëllime të përgjithshme në Çelikë karbonit, Çelikë mjet, Çelikë aliazh dhe Çelikë çelik.

  Të përshtatshme për të përpunimit me shpejtësi të lartë në kushte të lagësht apo të thatë.

  4 flauta lejon për të mirë përfundon copë punë.

  Aplikimi në machining shpejtësi të lartë, kushte të lagësht dhe të thatë prerjes.

  图片1

  图片4company profileapplicationFAQpayment&service


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !