Fundi mulli për të punuar me dru

Përshkrim i shkurtër:


 • ● Place of Origin: Jiangsu, China (Mainland): ● Material: Carbide
 • ● Diameter: 1-20mm: ● Flute Number: 2/3/4 and comsized
 • ● Overall Length: 50-150mm: ● OEM: Available
 • ● Surface: Ticn/Tin/Tiain/Uncoated: ● Size: Customers Requirements
 • ● Application: CNC Process: ● Controlling Mode: CNC Tooling System
 • ● Processing Type: Metal Cutting Tools: ● Usage: General High Speed Cutting
 • ● Suitable for: Carbon Steel: ● Port: Shanghai
 • ● Payment Terms: : Western Union, Paypal, D/A, D/P, T/T
 • ● Delivery Time: : 7-10 Working Days
 • ● Packing: Carton: ● Express: Fedex,DHL,EMS
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Wood mulliri prestar punës është një mjet rrotullues me dhëmbë një ose më shumë prerëse të përdorura në mulliri. Kur punon, mjet trupi rrotullohet, objekti i përpunuar nuk është ndërruar, dhe dhëmbët prestar janë prerë pjesë këmbimi intermittently në rregull.

   

  IMG_4526

   

  IMG_4524

  company profileapplicationFAQpayment&service


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !