mulli fund Mirco

Përshkrim i shkurtër:


 • ● Place of Origin: Jiangsu, China (Mainland): ● Material: Carbide
 • ● Diameter: 1-20mm: ● Flute Number: 2/3/4 and comsized
 • ● Overall Length: 50-150mm: ● OEM: Available
 • ● Surface: Ticn/Tin/Tiain/Uncoated: ● Size: Customers Requirements
 • ● Application: CNC Process: ● Controlling Mode: CNC Tooling System
 • ● Processing Type: Metal Cutting Tools: ● Usage: General High Speed Cutting
 • ● Suitable for: Carbon Steel: ● Port: Shanghai
 • ● Payment Terms: : Western Union, Paypal, D/A, D/P, T/T
 • ● Delivery Time: : 7-10 Working Days
 • ● Packing: Carton: ● Express: Fedex,DHL,EMS
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Projektuar për të lëndëve të thekur makinë të lartë. Të përshtatshme për të përpunimit me shpejtësi të lartë në të thatë për shkak të zhvilluara rishtazi.

  lënda e parë dhe veshja.

  pjesë e shkëlqyer e punës përfundon.

  slotting përshtatshëm të thellë për shkak të qafës reduktuar të gjatë.

  IMG_4841a

  AC57DB56BC64EEB67C29813C39AAB7FCaIMG_1318aA4783BB3A153CEFAA64FDCBAF5E61151acompany profileapplicationFAQpayment&service


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !