Paketa & Delivery Details

Paketa
(1) Një paketë tub plastik një copë, 10 copë në grupi.
(2) Përdorimi letër flluska ajri të mbyll letër plastike.
(3) pjesë bardhë për të mbrojtur flaut e hapëse.
(4) markë Laser dhe demensions në trupin e hapëse, etiketat shtypura.
(5) Vendos mallrat mbështjellë me letër flluskë ajri në kuti kartoni.
(6) paketim të tjera do të pranohen sipas nevojave tuaja.
Delivery Details
5-20 ditë pas marrjes së depozitave. (Në qoftë se produkti në magazinë do të dërgojë në të njëjtën kohë)
Pagesa Ways  
T / T, Western Union, PayPal, Ruajtje ( Zgjidhni rrugën tuaj të përshtatshme )
Dërgesë Ways
DHL, UPS, FEDEX, TNT, EMS , porti është Shangai, Ningbo, Shenzhen etj
                        


WhatsApp Online Chat !