roughing fund mulli për çelik

Përshkrim i shkurtër:


 • ● Place of Origin: Jiangsu, China (Mainland): ● Material: Carbide
 • ● Diameter: 1-20mm: ● Flute Number: 2/3/4 and comsized
 • ● Overall Length: 50-150mm: ● OEM: Available
 • ● Surface: Ticn/Tin/Tiain/Uncoated: ● Size: Customers Requirements
 • ● Application: CNC Process: ● Controlling Mode: CNC Tooling System
 • ● Processing Type: Metal Cutting Tools: ● Usage: General High Speed Cutting
 • ● Suitable for: Carbon Steel: ● Port: Shanghai
 • ● Payment Terms: : Western Union, Paypal, D/A, D/P, T/T
 • ● Delivery Time: : 7-10 Working Days
 • ● Packing: Carton: ● Express: Fedex,DHL,EMS
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Kjo rougher qëllim të përgjithshëm është projektuar për heqjen e metaleve të prodhimit të lartë në një gamë të gjerë të materialeve copë punë. Është e rekomanduar për prerje notat çeliku dhe shumë materiale me ngjyra.

  IMG_4367

  IMG_4528IMG_4535company profileapplicationFAQpayment&service


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !