Контакт - FuXinCheng Алатки копродукции, ООД

FuXinCheng Алатки копродукции, ООД

адреса

No.27-2,

Алатки индустриска база Xixiashu Таун,

Окружниот Xinbei ,, Changzhou Сити, Jiangsu,

Кина, Поштенски код: 213.100

Е-пошта

 

liuxiao@fxc-tool.com

 

телефон

WeChat :: liuxiaogogo 

Мобилен телефон: +13032512003

WhatsApp: +86 13032512003

 

 

часа

Понеделник-Петок 9ч за да се 6 часот попладне

Сабота 10ч 2 часот попладне за да се

Недела: Затворено

Сакаат да работат со САД?

Напишете ја вашата порака тука и испратете ја на нас