Прашања и одговори - FuXinCheng Алатки копродукции, ООД

Најчесто поставувани прашања

НАЈЧЕСТО ПОСТАВУВАНИ ПРАШАЊА

Дали сте производителот? Дали имате фабрика?

Ние сме професионални производител, ние имаме повеќе од 15 години искуство во оваа област.

Дали Слободен Испорака е можно?

Ние не нудиме бесплатен превозот услуга, но ние ќе ви даде некои попуст ако се купи голема количина производи.

Може да ви испрати производи на нашите шпедитерот во Кина?

Да, ако имаш шпедитерот во Кина, јас ќе мило да испрати производи за него / неа.

Правиш OEM?

Да. Имаме ласерски машина, може ласерски вашето лого и големини на телото на мелење машина, исто така, може да печати етикети.

Како за време на испорака?

Според големината и количината, времето за испорака е поинаква. Обично биде 5 ~ 10 дена. Ние може да ви каже точно попис на државниот ако треба.

Може да се произведе карбид Специјални алатката?

Да ние можеме. Од 2013 година. Нашата фабрика главна на пазарот е од стандардните крајот мелници за специјални алати. Посебен алат според вашиот цртеж и примерок.

Сакаат да работат со САД?