Na Kontaktoni - FuXinCheng Tools Co., Ltd

FuXinCheng Tools Co, Ltd

Adresë

No.27-2,

Tools Industrial Base Xixiashu Town,

Xinbei Qarkut ,, Changzhou City, Jiangsu,

Kinë Zip Code: 213100

E-mail

 

liuxiao@fxc-tool.com

 

telefon

WeChat :: liuxiaogogo 

Mobile: +13032512003

WhatsApp: +86 13032512003

 

 

orë

E hënë-e premte: 09:00 deri 6 pasdite

Shtunë: 10:00 në 2pm

E diel: mbyllur

Duan të punojnë me ne?

Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne