Fakte - FuXinCheng Tools Co, Ltd

FAQ

PYETJET MË TË SHPESHTA

A jeni prodhues? A kemi fabrika?

Ne jemi prodhues profesional, ne kemi më shumë se 15 vjet eksperiencë në këtë fushë.

A të anijeve të lirë është e mundur?

Ne nuk ofrojnë shërbim të anijeve të lirë, por ne do të ju jap disa zbritje, nëse ju bleni produkte sasi të mëdha.

Mund të dërgoni produktet për forwarder tonë në Kinë?

Po, në qoftë se ju keni forwarder në Kinë, unë do të gatshëm për të dërguar produkte të tij / saj.

A keni bërë OEM?

Po, ne bëjmë. Ne kemi makinë lazer, mund të lazer logon tuaj dhe madhësive në trupin e prestar mulliri, gjithashtu mund të shtypura etiketat.

Si në lidhje me kohën e dorëzimit?

Sipas madhësive dhe sasinë, kohën e dorëzimit është e ndryshme. Zakonisht jetë 5 ~ 10 ditë. Ne mund të ju tregojnë gjendjen e saktë të inventarit, nëse keni nevojë.

A mund të prodhojë karabit mjet i veçantë?

Po ne mundemi. Nga 2013 vit. Fabrika jonë Tregu kryesor është nga mullinj standarde fund të mjeteve të posaçme. mjet i veçantë sipas vizatim dhe mostër.

Duan të punojnë me ne?